• Slide 04
  • images/slider/ss_01.jpg
  • Slide 06

Novinky

Rezervace na festivaly rok 2023 - Pravděpodobně začneme brát rezervace 19.6.2023 od 10 hodin na jedno telefonní číslo (doplním včas které). Nebudeme schopni brát zřetel na rezervace emailem. Jako loni, budeme opět rezervovat pouze celé pokoje na celou dobu festivalů (tj.na 4 noci), cena byla stanovena na 900,-kč/os/noc plus 21,-kč poplatek městu pro oba festivaly. Kolik bude volných pokojů v tuhle chvíli ještě nevíme. Počítáme cca B4L 40-45 míst a Colours možná 50 lůžek. 

Jako loni, tak i letos budeme posílat faktury a požadovat platbu předem. Toto bylo loni pouze u Colous a osvědčilo se, tak to letos bude i u B4L. Proto, když budete mít zájem o ubytování, budeme po Vás chtít telefonní číslo, email i adresu, která bude pak na faktuře....Nezaplacená faktura v termínu je brána jako zrušená rezervace a pokoj se okamžitě dává k dispozici.

Je dost možné, spíše pravděpodobné, že již v době konání festivalů bude na naší ubytovně fungovat pouze ranní směna (8-20). Již nebude možné ubytování v pozdních večerních hodinách, ale pouze do 19 hodiny. Klienti si budou nechávat u sebe klíče i s čipem. Zda bude vybírána záloha za čip je ještě v jednání, bylo by to 200,-kč za čip. Tyto by byly vráceny při odchodu, pokud klient odevzdá klíče.

Cca do 12.6.2023 doplníme všechny potřebné informace. 

Provozní ubytovny

Když pojedete z Hlavního nádraží, sedněte na tramvaj č. 2 anebo č. 1.

Z tramvaje č. 2 vystupte na zastávce Mírové náměstí a odtud se vydejte směrem ke kostelu a dál podle mapky (růžová trasa).

Z tramvaje č. 1 vystupte na zastávce Český dům a odtud se můžete jít vpravo, po schodech nahoru a pak vlevo na ulici Halasovou a dál podle mapky, nebo choďte od tramvaje hned vlevo, přes koleje a  nahoru doleva a dál po ulici Erbenové (modrá trasa) až k nám.

Z nádraží Svinov se k nám dostanete tramvají č. 3. Tá má zastávku taky na Mírovém náměstí. Ze zastávky půjdete směrem ke kostelu a dál podle mapky (růžová trasa).

mapka

 

Ubytovna Nerudova v Ostravě hodnocení